ORIALKI

Formakuntzarekin konpromisua

Orialki-n, ikastaroen parte teorikoa emateko, behar den guztiarekin ekipatua dagoen gela bat daukagu. Praktikei dagokionez, behar diren makina guztiak dauzkagu: Karretilak, plataformak, puente grua, etab.

Praktikak egiteko 500 metrotako lekua daukagu. Bertan benetazko ariketak egiteko aukera daukate ikasleek.

Lan arriskeuen inguruko formakuntza ematen, 15 urte daraman Teknodidaktika enpresarekin batera, ikastaro proposamen zabal bat bultzatu dugu.

Gure ikastaro eskaintza ezagutu ezazu

Prestakuntzarako eskaintza
septiembre, octubre, noviembre

Sakatu irudien gainean ikastaroak ikusteko

60 ORDUTAKO IKASTARO BASIKOA

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
CURSO BÁSICO PRL: RECURSO PREVENTIVO 60 HORAS 21/09/2021 15/10/2021 OIARTZUN 21/09/2021 08:00 - 15:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 04/10/2021 08:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES, 40 HORAS TELEFORMACIÓN 286.00€/persona
Inscribirse

GRUA PUENTE-A

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 30/09/2021 30/09/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 08/10/2021 08/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 23/10/2021 23/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 28/10/2021 28/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 08/11/2021 08/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 23/11/2021 23/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
GRUA PUENTE Y OPERACIONES DE ELEVACION 27/11/2021 27/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse

KARRETILAK

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 29/09/2021 29/09/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 04/10/2021 04/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 09/10/2021 09/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
C27 CARRETILLA ELEVADORA 14/10/2021 14/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/participante, 0.00€/desempleado
Inscribirse
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 14/10/2021 14/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 04/11/2021 04/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 13/11/2021 13/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
C27 CARRETILLA ELEVADORA 19/11/2021 19/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/participante, 0.00€/desempleado
Inscribirse
OPERADOR DE CARRETILLAS ELEVADORAS 19/11/2021 19/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse

LEHEN LAGUNTZAK

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
PRIMEROS AUXILIOS Y DESFIBRILADOR 27/10/2021 27/10/2021 OIARTZUN 08:00 - 14:00 6 HORAS PRESENCIALES 110.00€/participante, 0.00€/desempleado
Inscribirse
PRIMEROS AUXILIOS Y DESFIBRILADOR 25/11/2021 25/11/2021 OIARTZUN 08:00 - 14:00 6 HORAS PRESENCIALES 110.00€/participante, 0.00€/desempleado
Inscribirse

METAGINTZAKO III. KONBRNIORAKO IKASTAROAK

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
C25 TRABAJOS DE CONTROL DE CALIDAD, VERIFICACIÓN E INSPECCIÓN DE MATERIAS EN CURSO DE FABRICACIÓN Y EN PRODUCTOS TERMINADOS DEL SECTOR 16/09/2021 22/09/2021 OIARTZUN 16/09/2021 08:00 - 14:00; 17/09/2021 08:00 - 14:00; 22/09/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C15 ELECTRICIDAD 16/09/2021 21/09/2021 OIARTZUN 16/09/2021 08:00 - 14:00; 17/09/2021 08:00 - 14:00; 21/09/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C13 CONTENIDO FORMATIVO PARA LOS TRABAJOS EN TALLERES DE REPARACIÓN DE VEHÍCULOS 16/09/2021 20/09/2021 OIARTZUN 16/09/2021 08:00 - 14:00; 17/09/2021 08:00 - 14:00; 20/09/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C13 CONTENIDO FORMATIVO PARA LOS TRABAJOS EN TALLERES DE REPARACIÓN DE VEHÍCULOS 20/09/2021 20/09/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C15 INSTALADORES Y REPARADORES DE LINEAS Y EQUIPOS ELÉCTRICOS 21/09/2021 21/09/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C25 TRABAJOS DE CONTROL DE CALIDAD, VERIFICACIÓN E INSPECCIÓN DE MATERIAS EN CURSO DE FABRICACIÓN Y EN PRODUCTOS TERMINADOS DEL SECTOR 22/09/2021 22/09/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C28 OPERADORES DE GRUA PUENTE 08/10/2021 08/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C30 OPERARIOS EN ALMACÉN Y LOGÍSTICA Y APROVISIONAMIENTO EN LOS PROCESOS DE FABRICACIÓN 08/10/2021 20/10/2021 OIARTZUN 08/10/2021 08:00 - 14:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 20/10/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C4 TRABAJOS DE SOLDADURA Y OXICORTE 08/10/2021 19/10/2021 OIARTZUN 08/10/2021 08:00 - 14:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 19/10/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C5,C6 OPERARIOS DE MÁQUINAS DE MECANIZADO POR ARRANQUE DE VIRUTA Y/ O ABRASIÓN 08/10/2021 18/10/2021 OIARTZUN 08/10/2021 08:00 - 14:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 18/10/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C5,C6 OPERARIOS DE MÁQUINAS DE MECANIZADO POR ARRANQUE DE VIRUTA Y/ O ABRASIÓN 08/10/2021 18/10/2021 OIARTZUN 08/10/2021 08:00 - 14:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 18/10/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C30 OPERARIOS EN ALMACÉN Y LOGÍSTICA Y APROVISIONAMIENTO EN LOS PROCESOS DE FABRICACIÓN 08/10/2021 20/10/2021 OIARTZUN 08/10/2021 08:00 - 14:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 20/10/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C4 TRABAJOS DE SOLDADURA Y OXICORTE 08/10/2021 19/10/2021 OIARTZUN 08/10/2021 08:00 - 14:00; 15/10/2021 08:00 - 14:00; 19/10/2021 07:00 - 15:00 20 HORAS PRESENCIALES 286.00€/persona
Inscribirse
C5,C6 OPERARIOS DE MÁQUINAS DE MECANIZADO POR ARRANQUE DE VIRUTA Y/ O ABRASIÓN 18/10/2021 18/10/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C5,C6 OPERARIOS DE MÁQUINAS DE MECANIZADO POR ARRANQUE DE VIRUTA Y/ O ABRASIÓN 18/10/2021 18/10/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C4 TRABAJOS DE SOLDADURA Y OXICORTE 19/10/2021 19/10/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C4 TRABAJOS DE SOLDADURA Y OXICORTE 19/10/2021 19/10/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C30 OPERARIOS EN ALMACÉN Y LOGÍSTICA Y APROVISIONAMIENTO EN LOS PROCESOS DE FABRICACIÓN 20/10/2021 20/10/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C30 OPERARIOS EN ALMACÉN Y LOGÍSTICA Y APROVISIONAMIENTO EN LOS PROCESOS DE FABRICACIÓN 20/10/2021 20/10/2021 OIARTZUN 07:00 - 15:00 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C29 OPERADORES DE PLATAFORMAS ELEVADORA 25/10/2021 25/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C28 OPERADORES DE GRUA PUENTE 08/11/2021 08/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse
C29 OPERADORES DE PLATAFORMAS ELEVADORA 10/11/2021 10/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 150.00€/persona
Inscribirse

PLATAFORMA IGOGAILUAK

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
PLATAFORMAS ELEVADORAS MOVILES DE PERSONAL SEGUN UNE -58923 TIPO (3b) 05/10/2021 05/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
PLATAFORMAS ELEVADORAS MOVILES DE PERSONAL SEGUN UNE -58923 TIPO (3b) 16/10/2021 16/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
PLATAFORMAS ELEVADORAS MOVILES DE PERSONAL SEGUN UNE -58923 TIPO (3b) 25/10/2021 25/10/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
PLATAFORMAS ELEVADORAS MOVILES DE PERSONAL SEGUN UNE -58923 TIPO (3b) 10/11/2021 10/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
PLATAFORMAS ELEVADORAS MOVILES DE PERSONAL SEGUN UNE -58923 TIPO (3b) 20/11/2021 20/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse
PLATAFORMAS ELEVADORAS MOVILES DE PERSONAL SEGUN UNE -58923 TIPO (3b) 29/11/2021 29/11/2021 OIARTZUN 07:30 - 15:30 8 HORAS PRESENCIALES 140.00€/participante, 110.00€/desempleado
Inscribirse

SUTEEN ITZALERA

Curso Inicio fin lugar Horario Duracion Precio
EXTINCION DE INCENDIOS 19/10/2021 19/10/2021 OIARTZUN 08:00 - 14:00 6 HORAS PRESENCIALES 110.00€/persona
Inscribirse
EXTINCION DE INCENDIOS 17/11/2021 17/11/2021 OIARTZUN 08:00 - 14:00 6 HORAS PRESENCIALES 110.00€/persona
Inscribirse

Neurrira egindako ikastaroak

Ikastaroak emateko era desberdinak

Ikastaroak bezeroaren beharren neurrira egiteko aukera ezkaintzen dugu bai Orialki-ren instalakuntzetan eta bai bezeroaren instalakuntzetan.

Ikasatroak / eskaintza irekia


Enpresa desberdinak partaide solteak apuntazen dute irekian proposatutako ikastaroa bete arte.

Ikastaro itxiak bezeroaren instalakuntzetan


Enpresa bakar bateko langileekin egingo da solilik ikastaroak, Enpresak nahi duen egunetan eta ordutegitan.

Ikastaro itxiak bezeroaren instalakuntzetan


Enpresa bakar bateko langileentzat egingo da formakuntza enpresaren instalakuntzatan.

2500

m² instalakuntzak

500

makina mota

20

ikastaroa baino gehiago martxan

100

% bezero pozik gurekin

Harremana

Ohar legala irakurri dut eta onartzen dut.

Kokapena

  • Polígono Lintzirin-gaina
    Pabellón C1
    20180 OIARTZUN (Gipuzkoa)
  • Kokapen mapa ikusi
  • 943 49 45 57
  • 607 187 192
  • info@orialki.com